De laatste tweets

R.K.S.V. RODA '23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

RODA '23 is op zoek naar jou! Infoavond donderdag 7 juni 20:00 uur

Op donderdag 7 juni aanstaande om 20:00 uur willen we starten met een informatief programma om nieuwe vrijwilligers te werven. Onze club draait op de steun van mensen die zich vrijwillig beschikbaar stellen om alle leden van RODA '23 zorgeloos te kunnen laten voetballen. Want achter en voor de schermen gebeurt er heel veel. We kunnen uw en je hulp heel goed gebruiken. Om een voorbeeld te geven we kunnen altijd hulp en steun gebruiken bij administratieve werkzaamheden, voetbal gerelateerd bijvoorbeeld training geven, scheidsrechters maar ook tijdens een toernooi of wedstrijd als ontvangstdienst gastheer of dame, het draaien van een bardienst kunnen we uw/je hulp goed gebruiken.

Lijkt het je leuk? U, jij, iedereen die geinteresseerd is in onze vereniging is van harte welkom! We zorgen voor een bakje koffie/thee. 

Graag tot ziens op donderdag 7 juni om 20:00 uur in onze kantine. 

Reacties: