De laatste tweets

R.K.S.V. RODA´23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

SINTERKLAASFEEST INSCHRIJVING GESLOTEN (103 aanmeldingen)

Beste Ouders,

INSCHRIJVING GESLOTEN!!!!!!

29 November is het Grote Sinterklaasfeest op RODA '23 voor de JO8 en JO9 pupillen.

Hoe deze middag er precies uit gaat zien weten wij nog niet, maar dit hoort u zo snel mogelijk. 

Voor deze middag vragen wij een eigen bijdrage van €10,--!!

Op deze middag vervalt de training van de JO8 en JO9!!!

De kids (het zijn er al 103!!!!) die zich al aangemeld hebben zijn:

JO9-1: Denthen Pengel, Jordy Tol, Boaz Thie

JO9-2: Stefan Ang, Trevor Buijs, Alexander Irinkov, Mees de Jager, Quinten de Jong, Timur Kocer, Milan Baretta en Mink van de Meent.

JO9-3: Keano de Boer, Pepijn de Buijzer, Jorden Dekker, Daan Sanders, Tom Sanders, Rick Theijssen en Indy Vonk.

JO9-4: Sven Brijde, Frenkie Geremay, Yunus Subhan en Pieter Meeuwse

JO9-5: Mika Arts.

JO9-6: Kaj Banning, Timo Cremer, Thomas Hagendijk, Boaz den Hertog, Philippe Krylov, Nino Hooiveld en Noah Vodegel

JO9-7: Levi Meijer, Nathan de Jong en Sami Ben Salah

JO9-8: Finn Besseling, Mathias Holm, Floris Meinesz, Rafael Fereirra Gil, Tijn Jonges en Jelte de Vries

JO8-1: Tom Bot, Tim Dijkshoorn, Liam Uiterwijk Winkel, Saif Amhed, Nikolas Naarden, Sebastian Letterie en Boris Voorn.

JO8-2: Yair Azani, Damon Chocolaad, Kalle Hommerson, Luc Mommer, Giorghinio Bennet en Thomas Vredevoort.

JO8-3: Binq de Bont, Alexander Borzov, Julian Jovchelevitch, Junior Bergkamp en Storm Verlegh.

JO8-4: Kez den Doop, Thom van Diest, Quinn Gijsbers, Lucas Neeter, Bram Sulaiman, Walid Hofir en Enes Subhan.

JO8-5: Safouane Aanzi, Jens Delen, Milo Den Hertog, Christian de la Chambre, Michiel Meeuwse, Franek Sobieszczyk en Jannes van der Weij.

JO8-6: Gijs van Mullum, Bobby Franken, Gijs Zwerver, Kian van den Noort en Manu Schuurman.

JO8-7: Sunny van Delft, Milan Franco, Fedde v/d Meer, Dani Nijveld, Julian Smit, Hitochika Tanaka, Fabian v/d Burch en Max van Bon.

JO8-8: Thijs Griffioen, Sepp Kant, Fedde de Kroon, Thomas v/d Meijs, Jim Mennens, Robert Piloulin, Kai Tjepkema, Pelle Vis en Angel Carcia

JO8-9: Duncan Baggen, Jeek Jansen, Stan van Kessel, Gilbert Mc Kaaij, Sascha Reuters, Thomas Tange en Leon Visser.

JO9-M9: Tess Swart, Maren Timmermans en Lisa LustenHouwer.

Sta je niet op de lijst en heb je je wel aangemeld laat dit dan even weten.

Aanmelden kan via JeugdJO9@roda23.nl

 

Reacties: