De laatste tweets

R.K.S.V. RODA '23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

Programma voor de periode van: 30 November tot en met 7 December

Hier onder is het volledige programma te zien voor volgende week, per afdeling.

Klik hier voor het programma van deze week.
Klik hier voor het programma van volgende week.
Klik op de tijd voor meer informatie.
Zaterdag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA Zaterdag 1 - RKAVIC 1 14:30u Veld 1
01-12-2018 RODA Zaterdag 2 - RAP 2 14:30u Veld 2
01-12-2018 VVC 3 - RODA Zaterdag 4 14:45u Veld 4
01-12-2018 Swift 14 - RODA Zaterdag 5 15:00u Veld 2
Veteranen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 Zuidoost United 35+1 - RODA 35+1 15:30u Veld 1
01-12-2018 TABA 45+1 - RODA 45+1 16:30u Veld 2
01-12-2018 RODA 45+2 - Kon. HFC 45+2 14:30u Veld 3
JO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 Zeeburgia JO19-1 - RODA JO19-1 (za) 12:30u Veld 1
JO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 Hollandia JO17-2 - RODA JO17-1 (za) 12:30u Veld 2
01-12-2018 FC Aalsmeer JO17-2 - RODA JO17-2 (za) 12:00u Veld 1
JO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 Overbos JO15-1 - RODA JO15-1 (za) 12:45u Veld 1
JO14
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA JO14-1 (za) - DSS JO14-1 11:00u Veld 2
JO13
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA JO13-1 - FC Amsterdam JO13-2 12:30u Veld 1
01-12-2018 RODA JO13-2 - AMVJ JO13-1 10:45u Veld 1
01-12-2018 BSM JO13-2 - RODA JO13-3 11:15u Veld 1
01-12-2018 RODA JO13-2007-1 - Reiger Boys JO13-2007-1 09:00u Veld 1
01-12-2018 Loosdrecht JO13-3 - RODA JO13-4 14:30u Veld 3
JO12
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA JO12-1 - VSV JO12-1 10:30u Veld 5
01-12-2018 RODA JO12-2 - AFC IJburg JO12-2 12:00u n.b.
01-12-2018 RODA JO12-3 - RKAVIC JO12-2 10:30u Veld 5
01-12-2018 Bloemendaal JO12-5G - RODA JO12-4 09:45u Veld 2
01-12-2018 NFC JO12-2 - RODA JO12-5 11:00u Veld 2
01-12-2018 Purmersteijn JO12-1 - RODA JO12-6 09:45u Veld 3
JO11
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA JO11-1 - Pancratius JO11-1 09:00u n.b.
01-12-2018 RODA JO11-2 - Legmeervogels JO11-1 09:00u Veld 4
01-12-2018 RODA JO11-3 - RCH JO11-1 09:00u Veld 5
01-12-2018 RODA JO11-4 - FC Aalsmeer JO11-3 09:00u Veld 5
01-12-2018 RODA JO11-5 - SDW JO11-2 09:00u Veld 4
01-12-2018 FC Aalsmeer JO11-5 - RODA JO11-6 08:45u Veld 3
01-12-2018 DSS JO11-6 - RODA JO11-7 14:30u Veld 5
JO10
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA JO10-1 - Hillegom sv JO10-1 11:30u Veld 3
01-12-2018 RODA JO10-2 - Geel Wit JO10-2 11:30u Veld 3
01-12-2018 Ouderkerk JO10-2 - RODA JO10-3 10:00u Veld 4
01-12-2018 RODA JO10-4 - Amstelveen JO10-2 11:30u Veld 3
01-12-2018 Swift JO10-5 - RODA JO10-6 08:30u Veld 3
01-12-2018 Swift JO10-6 - RODA JO10-7 08:30u Veld 3
01-12-2018 VVC JO10-4 - RODA JO10-8 08:30u Veld 1
JO9
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA JO9-1 - DESTO JO9-1 10:15u Veld 3
01-12-2018 RODA JO9-2 - Sporting Martinus JO9-3 10:15u Veld 3
01-12-2018 RODA JO9-3 - Ouderkerk JO9-2 10:15u Veld 3
01-12-2018 RODA JO9-4 - Zwanenburg JO9-2 11:30u Veld 3
01-12-2018 DCG JO9-4 - RODA JO9-5 09:30u Veld 5
01-12-2018 RKDES JO9-3 - RODA JO9-6 11:00u Veld 3
01-12-2018 Sporting Martinus JO9-8 - RODA JO9-7 10:30u Veld 2
01-12-2018 Blauw-Wit Beursbengels JO9-2 - RODA JO9-8 09:00u Veld 1
JO8
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA JO8-1 - PVCV JO8-1 09:00u Veld 3
01-12-2018 RODA JO8-2 - Kon. HFC JO8-3 09:00u Veld 3
01-12-2018 RODA JO8-3 - VVC JO8-4 09:00u Veld 3
01-12-2018 RODA JO8-4 - Hoofddorp s.v. JO8-4 09:00u Veld 3
01-12-2018 SDZ JO8-5 - RODA JO8-5 08:30u n.b.
01-12-2018 RKDES JO8-3 - RODA JO8-6 09:30u Veld 3
01-12-2018 Zwanenburg JO8-3 - RODA JO8-7 09:00u Veld 3
MO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA MO19-1 - Purmerend MO19-1 14:30u Veld 5
01-12-2018 IJsselmeervogels MO19-1 - RODA MO19-2 12:00u Veld 4
01-12-2018 Overbos MO19-1 - RODA MO19-3 12:30u n.b.
MO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA MO17-1 - DIOS MO17-2 14:30u Veld 4
MO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA MO15-1 - DIOS MO15-1 11:30u Veld 4
MO13
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 Gooi 't sc MO13-2 - RODA MO13-2 10:30u Veld 2
MO11
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 CSW MO11-1 - RODA MO11-1 08:45u Veld 3
MO9
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 RODA JO9-9M - AFC IJburg JO9-10M 10:15u Veld 3
G-Voetbal
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
01-12-2018 Bloemendaal G1 - RODA G1G 14:00u Veld 2
Zondag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-12-2018 RODA Zondag 1 - FC Weesp 1 14:00u Veld 1
02-12-2018 RODA Zondag 2 - Zwaluwen Utrecht 11 2 11:00u Veld 1
02-12-2018 Geinburgia 2 - RODA Zondag 3 11:30u Veld 1
JO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-12-2018 Buitenboys JO19-1 - RODA JO19-1 (zo) 12:45u Veld 3
02-12-2018 Waterwijk JO19-3 - RODA JO19-2 12:45u Veld 5
02-12-2018 RODA JO19-3 - SDZ JO19-3 12:00u Veld 3
02-12-2018 RODA JO19-4 - Legmeervogels JO19-2 14:30u Veld 2
JO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-12-2018 DCG JO17-2 - RODA JO17-1 (zo) 14:00u Veld 1
02-12-2018 DCG JO17-3 - RODA JO17-2 (zo) 14:00u Veld 2
02-12-2018 Ouderkerk JO17-2 - RODA JO17-3 10:00u Veld 4
02-12-2018 RODA JO17-4 - OSV JO17-1 12:00u Veld 2
02-12-2018 RODA JO17-5 - Overbos JO17-2 10:00u Veld 4
JO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-12-2018 RODA JO15-1 (zo) - OFC JO15-1 10:00u Veld 2
02-12-2018 Nieuw Sloten sv JO15-1 - RODA JO15-2 11:00u Veld 4
02-12-2018 RODA JO15-3 - Diemen JO15-3 10:00u Veld 3
02-12-2018 OSV JO15-1 - RODA JO15-5 10:00u Veld 5
02-12-2018 RODA JO15-7 - RKDES JO15-2 10:00u Veld 5
JO14
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-12-2018 TABA JO14-1 - RODA JO14-1 (zo) 09:00u Veld 1
Zoeken binnen de website
Vul hieronder uw zoekopdracht in.
Inschrijven voor de nieuwsbrief

Klik hier om u in te schrijven voor de nieuwsbrief.

 
 
 
 
Hier adverteren?