De laatste tweets

R.K.S.V. RODA '23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

Programma voor de periode van: 2 Maart tot en met 8 Maart

Hier onder is het volledige programma te zien voor volgende week, per afdeling.

Klik hier voor het programma van deze week.
Klik hier voor het programma over 2 weken.
Klik op de tijd voor meer informatie.
Zaterdag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 Tos Actief 1 - RODA Zaterdag 1 14:30u Veld 2 A.J. (Jan) Stapel
02-03-2019 FC Amsterdam se Bos 2 - RODA Zaterdag 2 14:30u Veld 1 N. (Niels) van de Koekelt
Veteranen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 RODA 45+1 - GeuzenM'meer 45+3 14:30u Veld 1 Chris Schut
02-03-2019 RODA 45+2 - Amstelveen 35+1 14:30u Veld 5
JO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 RODA JO17-1 (za) - WV-HEDW JO17-1 (zat) 11:00u Veld 1 A. (Ton) Wassenberg
JO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 RODA JO15-1 (za) - BFC JO15-1 Za 12:30u Veld 2
JO13
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 Swift JO13-1 - RODA JO13-1 10:00u Veld 1 M. (Mido) Farahat
02-03-2019 RODA JO13-4 - Laren 99 JO13-2 11:00u Veld 2
JO12
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 SDZ JO12-3 - RODA JO12-2 15:00u n.b.
JO10
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 Bloemendaal JO10-1 - RODA JO10-1 09:30u Veld 2
02-03-2019 ZSGOWMS JO10-1 - RODA JO10-2 11:00u Veld 1
02-03-2019 Kon. HFC JO10-8 - RODA JO10-6 12:00u Veld 3(Afgelast)
02-03-2019 RODA JO10-8 - Legmeervogels JO10-4 12:00u Veld 3
JO9
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 RODA JO9-1 - Bloemendaal JO9-1 11:00u Veld 3
02-03-2019 RKAVIC JO9-1 - RODA JO9-3 10:15u Veld 3
02-03-2019 RODA JO9-4 - AFC JO9-4 11:00u Veld 3
02-03-2019 RODA JO9-6 - SDZ JO9-6 12:00u Veld 3
02-03-2019 RODA JO9-7 - Tos Actief JO9-3 12:00u Veld 3
02-03-2019 RODA JO9-8 - AFC JO9-5 10:00u Veld 3.1
JO8
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 RODA JO8-4 - Zeeburgia JO8-4 10:00u Veld 3.2
02-03-2019 RODA JO8-5 - KDO JO8-3 11:00u n.b.
02-03-2019 RODA JO8-6 - RODA '23 JO8-7 13:00u Veld 3.1
MO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 Sporting 70 MO19-1 - RODA MO19-1 14:00u Veld 2
MO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 Abcoude MO15-1 - RODA MO15-1 14:15u Veld 2
MO11
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 RODA MO11-1 - RKDES MO11-1 12:00u Veld 4A
MO9
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 RODA JO9-9M - GeuzenMiddenmeer JO9-5M 11:00u Veld 3
MO8
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
02-03-2019 RODA JO8-8G - Ouderkerk JO8-2 11:00u Veld 3
Zondag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
03-03-2019 RODA Zondag 3 - Abcoude 3 12:00u Veld 1 Marco Moleman
JO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
03-03-2019 RODA JO19-1 (zo) - Waterwijk JO19-1 12:00u Veld 5
03-03-2019 RODA JO19-2 - Abcoude JO19-2 12:00u Veld 3
JO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
03-03-2019 KDO JO17-1 - RODA JO17-1 (zo) 09:30u Veld 1 S. (Serkan) Asut
03-03-2019 RODA JO17-5 - Zwanenburg JO17-3 10:00u Veld 2 Stijn v.d. Wielen
JO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
03-03-2019 RODA JO15-2 - RODA '23 MO17-1 12:00u n.b.
JO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
04-03-2019 Loosdrecht JO19-1 - RODA JO19-1 (zo) 19:30u n.b.
Zoeken binnen de website
Vul hieronder uw zoekopdracht in.
Inschrijven voor de nieuwsbrief

Klik hier om u in te schrijven voor de nieuwsbrief.

 
 
 
 
Hier adverteren?