De laatste tweets

R.K.S.V. RODA '23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

Programma voor de periode van: 23 Mei tot en met 29 Mei

Hier onder is het volledige programma te zien voor deze week, per afdeling.

Klik hier voor het programma van volgende week.
Klik hier voor het programma over 2 weken.
Klik op de tijd voor meer informatie.
JO14 (C)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-05-2018 RODA JO14-1 (zo) - Tos Actief JO14-1 19:30u Veld 3 Ryan v/d Bogaard
JO13 (D)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-05-2018 RODA JO13-6 - Buitenveldert JO13-8 18:30u Veld 5 Kirill Shmatov
23-05-2018 DRC JO13-3 - RODA JO13-8 19:00u Veld 2
JO12 (D)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-05-2018 RODA JO12-3 - AMVJ JO12-2 19:00u Veld 4 Ruben Suijk
JO11 (E)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-05-2018 Argon JO11-3 - RODA JO11-5 18:30u Veld 4
JO9 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-05-2018 Sporting Martinus JO9-7 - RODA JO9-4 17:00u Veld 2
JO8 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-05-2018 RODA JO8-3 - Kon. HFC JO8-5 heeft zich afgemeld. Gaat niet door 18:30u Veld 3
23-05-2018 RODA JO8-7 - Sporting Martinus JO8-5 17:00u Veld 3
MO11 (ME)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
23-05-2018 RODA MO11-1 - Sporting Martinus MO11-1 18:30u Veld 3A Zelf fluiten
JO17 (B)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
24-05-2018 Ouderkerk JO17-2 - RODA JO17-2 (zo) 19:00u Veld 2
JO8 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
24-05-2018 Abcoude JO8-1 - RODA JO8-1 17:00u Veld 2
RODA 45+ (reeks)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
25-05-2018 RODA 45+3 (reeks) - Argon 45+1 20:00u Veld 1
25-05-2018 KDO 45+1 - RODA 45+3 (reeks) 20:25u Veld 1
25-05-2018 RODA 45+3 (reeks) - Hertha 45+3 20:50u Veld 1
25-05-2018 Muiderberg 45+2 - RODA 45+3 (reeks) 21:10u Veld 1
Zaterdag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RKAVIC 1 - RODA Zaterdag 1 14:30u Veld 1 S. (Sjoerd) Verkleij
26-05-2018 Hoofddorp s.v. 2 - RODA Zaterdag 2 14:30u Veld 2
26-05-2018 Legmeervogels 5 - RODA Zaterdag 3 15:00u Veld 1
26-05-2018 FC Aalsmeer 5 - RODA Zaterdag 4 14:00u Veld 4
Veteranen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA 45+2 - Bloemendaal 45+1 14:30u Veld 5
26-05-2018 RODA 45+1 - Altius 45+1 14:30u Veld 2 Djurre vd Burg
26-05-2018 RODA 35+1 - Real Sranang 35+1 14:30u Veld 4
JO19 (A)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA JO19-1 (za) - Huizen JO19-1 15:00u Veld 1 A. (Bert) Wigchers
JO17 (B)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 Amstelveen JO17-1 - RODA JO17-2 (za) 14:00u Veld 1
26-05-2018 RODA JO17-1 (za) - Forum Sport JO17-1 12:45u Veld 1 A. (Alex) van der Sluijs
JO15 (C)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA JO15-1 (za) - Jodan Boys JO15-1 10:45u Veld 1 M. (Mark) van Scheppingen
JO14 (C)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA JO14-1 (za) - Hooglanderveen JO14-1 12:45u Veld 2
JO13 (D)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA JO13-2 - UNO vv JO13-2 09:00u Veld 1 Jan Geert Grutter 2x
26-05-2018 Argon JO13-3 - RODA JO13-3 08:45u n.b.
26-05-2018 RODA JO13-5 - Swift JO13-3 11:30u Veld 5 Gili v/d Hoeven 2x
26-05-2018 RODA JO13-6 - NFC JO13-2 13:00u Veld 5 Ruben Suijk 2x
26-05-2018 HBC JO13-5 - RODA JO13-7 11:15u Veld 1
26-05-2018 RODA JO13-8 - DRC JO13-3 14:30u Veld 3 Stijn v/d Wielen 2x
JO12 (D)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA JO12-2 - DCG JO12-3 11:00u Veld 2 Ruben Suijk 2x
26-05-2018 Amstelveen JO12-2 - RODA JO12-3 13:00u Veld 4
JO11 (E)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA JO11-1 - WV-HEDW JO11-1 09:00u Veld 4 Kirill Shmatov 2x
26-05-2018 RODA JO11-2 - DSK JO11-1 09:00u Veld 5A Gili v/d Hoeven 2x
26-05-2018 RODA JO11-3 - Tos Actief JO11-1 09:00u Veld 5B Martin Sijdzes 2x
26-05-2018 AFC JO11-6 - RODA JO11-5 10:00u Veld 5
26-05-2018 RKDES JO11-4 - RODA JO11-7 11:00u Veld 1
26-05-2018 RODA JO11-8 - AMVJ JO11-4 10:15u Veld 5A Zelf fluiten
26-05-2018 Hertha JO11-2 - RODA JO11-4 09:00u Veld 1
26-05-2018 RODA JO11-6 - Nieuw Sloten sv JO11-2 10:15u Veld 5B Alessander Stroomer 2x
JO10 (E)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA JO10-1 - Buitenboys JO10-1 10:15u Veld 6 Jan Geert Grutter 2x
26-05-2018 RODA JO10-2 - Amstelveen JO10-1 10:15u Veld 4A Kirill Shmatov 2x
26-05-2018 RODA JO10-3 - Almere FC JO10-2 11:30u Veld 6 Stijn v/d Wielen 2x
26-05-2018 SDZ JO10-5 - RODA JO10-4 08:30u n.b.
26-05-2018 DSS JO10-5 - RODA JO10-5 09:30u Veld 3
26-05-2018 RODA JO10-6 - RKDES JO10-5 09:00u Veld 6 Alessander Stroomer 2x
26-05-2018 RODA JO10-7 - AFC IJburg JO10-9 13:00u Veld 6 Zelf fluiten
JO9 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 FC Amsterdam JO9-1 - RODA JO9-1 09:45u Veld 1
26-05-2018 Hertha JO9-1 - RODA JO9-2 09:00u Veld 2
26-05-2018 RODA JO9-3 - Amstelveen JO9-2 10:15u Veld 3
26-05-2018 Amstelveen JO9-5 - RODA JO9-4 09:00u Veld 3
26-05-2018 DIOS JO9-3 - RODA JO9-5 09:45u Veld 2
26-05-2018 DSS JO9-6 - RODA JO9-6 11:45u Veld 4
26-05-2018 RODA JO9-7 - ZSGOWMS JO9-3 10:15u Veld 3
26-05-2018 RODA JO9-8 - SCH'44 JO9-4 10:15u Veld 3
JO8 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 UVV JO8-1 - RODA JO8-1 08:30u Veld 5
26-05-2018 DWS JO8-1 - RODA JO8-2 08:30u Veld 1
26-05-2018 RODA JO8-4 - KDO JO8-2 09:00u Veld 3
26-05-2018 AFC JO8-7 - RODA JO8-5 10:00u Veld 4
26-05-2018 Sporting Martinus JO8-3 - RODA JO8-3 08:30u Veld 2
26-05-2018 Meer de JO8-2 - RODA JO8-6 08:30u Veld 2
26-05-2018 Nieuw West United SV JO8-5 - RODA JO8-7 09:00u Veld 2
26-05-2018 RODA JO8-8 - Buitenveldert JO8-3 09:00u Veld 3
26-05-2018 Argon JO8-3 - RODA JO8-9 08:45u Veld 1
MO19 (MA)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA MO19-1 - Always Forward MO19-1 11:30u Veld 3
MO17 (MB)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 Buitenveldert MO17-2 - RODA MO17-1 17:00u Veld 3
26-05-2018 RODA MO17-2 - DIOS MO17-2 11:30u Veld 4
MO15 (MC)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 Kon. HFC MO15-1 - RODA MO15-1 12:55u Veld 3
MO13 (MD)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 CSW MO13-1 - RODA MO13-1 08:45u Veld 2
26-05-2018 Zwanenburg MO13-1 - RODA MO13-2 11:00u Veld 2
MO11 (ME)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 RODA MO11-1 - DESTO MO11-3 10:15u Veld 4B Martin Sijdzes 2x
MO9 (MF)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 Diemen JO9-7M - RODA JO9-9M 10:15u Veld 2
Vrouwen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
26-05-2018 KDO VR1 - RODA Vrouwen 1 14:30u Veld 3
26-05-2018 WV-HEDW VR3 - RODA Vrouwen 2 15:00u Veld 5
Zondag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
27-05-2018 RODA Zondag 1 - SDZ 1 14:00u Veld 1 F. (Florian) Lodeweegs
27-05-2018 RODA Zondag 2 - Sporting 70 2 11:00u Veld 1 M.A.M. (Marcel) Huijboom
27-05-2018 RODA Zondag 3 - Geel Wit 2 12:00u Veld 2 M. (Mehmet) Yildirim
27-05-2018 OSC 3 - RODA Zondag 4 11:00u Veld 1
27-05-2018 AFC 5 - RODA Zondag 6 15:15u Veld 3
JO19 (A)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
27-05-2018 RODA JO19-3 - Kon. HFC JO19-3 14:30u Veld 2 Marco Moleman
27-05-2018 RODA JO19-4 - Kon. HFC JO19-4 14:30u Veld 5 Nick von Winckelmann
27-05-2018 RODA JO19-5 - Buitenveldert JO19-2 14:30u Veld 3 Stijn v.d. WIelen
27-05-2018 SDZ JO19-4 - RODA JO19-6 13:45u n.b.
JO17 (B)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
27-05-2018 VVS 46 JO17-1 - RODA JO17-1 (zo) 09:45u Veld 1
27-05-2018 RODA JO17-3 - DIOS JO17-3 12:00u Veld 3 Stijn v.d. Wielen
27-05-2018 Pancratius JO17-3 - RODA JO17-6 09:00u Veld 4
JO15 (C)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
27-05-2018 Nieuw West United SV JO15-1 - RODA JO15-1 (zo) 12:30u Veld 1
27-05-2018 ZSGOWMS JO15-2 - RODA JO15-2 11:30u Veld 1
27-05-2018 RODA JO15-4 - Swift JO15-3 10:00u Veld 2 Wouter Bergsma
27-05-2018 Ouderkerk JO15-3 - RODA JO15-5 09:45u Veld 1
27-05-2018 RODA JO15-6 - Ouderkerk JO15-5 10:00u Veld 3 Ryan v.d. Bogaard
JO14 (C)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
27-05-2018 Ouderkerk JO14-1 - RODA JO14-1 (zo) 10:00u Veld 2
JO17 (B)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-05-2018 RODA JO17-1 (za) nieuw - RODA 23 JO19-1 (zo) nieuw 18:30u Veld 5
Zoeken binnen de website
Vul hieronder uw zoekopdracht in.
 
 
 
Datum: 7 en 8 april, geen afkeuringen
 
Veld: Afgelast: Schaduw:
Veld 1: Nee Nee
Veld 2: Nee Nee
Veld 3: Nee Nee
Veld 3A: Nee Nee
Veld 3B: Nee Nee
Veld 4: Nee Nee
Veld 4A: Nee Nee
Veld 4B: Nee Nee
Veld 5: Nee Nee
Veld 5A: Nee Nee
Veld 5B: Nee Nee
Veld 6: Nee Nee
 
Algehele afgelasting: cat. A: Nee         cat. B: Nee
 
 
 
Bekijk gehele programma >>
Klik op de tijd voor meer informatie.
 
Datum Wedstrijd Tijd
23 mei RODA JO13-6 - Buitenveldert JO13-8 18:30u
23 mei RODA JO12-3 - AMVJ JO12-2 19:00u
23 mei Argon JO11-3 - RODA JO11-5 18:30u
23 mei Sporting Martinus JO9-7 - RODA JO9-4 17:00u
23 mei RODA JO8-7 - Sporting Martinus JO8-5 17:00u
Inschrijven voor de nieuwsbrief

Klik hier om u in te schrijven voor de nieuwsbrief.

 
 
 
 
Hier adverteren?