De laatste tweets

R.K.S.V. RODA´23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

Programma voor de periode van: 23 Oktober tot en met 29 Oktober

Hier onder is het volledige programma te zien voor deze week, per afdeling.

Klik hier voor het programma van volgende week.
Klik hier voor het programma over 2 weken.
Klik op de tijd voor meer informatie.
Zondag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
24-10-2017 RODA Zondag 1 - Arsenal ASV 1 20:00u Veld 1 M. (Mahmood) Bakridi
JO11 (E)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
25-10-2017 Argon JO11-1 - RODA JO11-1 19:00u Veld 5
25-10-2017 Sporting Martinus JO11-4 - RODA JO11-3 18:30u Veld 1
JO9 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
25-10-2017 RODA JO9-5 - Kockengen JO9-1 18:30u n.b.
25-10-2017 TABA JO9-3 - RODA JO9-7 17:30u n.b.
JO8 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
25-10-2017 RKDES JO8-1 - RODA JO8-2 18:30u n.b.
25-10-2017 RODA JO8-4 - Argon JO8-1 18:30u Veld 3
25-10-2017 RODA JO8-5 - RKDES JO8-2 18:30u Veld 3
25-10-2017 RODA JO8-6 - Arsenal JO8-3 18:30u Veld 3
25-10-2017 RODA JO8-7 - Legmeervogels JO8-3 18:30u Veld 4
Zaalvoetbal
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
27-10-2017 AZ V (Amstelveen) 2 - RODA Zaal 1 21:05u n.b. M. (Mohamed) Makdan
Zaterdag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 FC Amsterdam 1 - RODA Zaterdag 1 15:15u Veld 1
28-10-2017 Kadoelen sv 4 - RODA Zaterdag 2 12:15u Veld 1
28-10-2017 Hertha 2 - RODA Zaterdag 3 12:00u Veld 1
28-10-2017 Overamstel 6 - RODA Zaterdag 4 14:00u Veld 2
Veteranen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA 45+2 - HBC 45+1 14:30u Veld 4
28-10-2017 RODA 45+1 - Real Sranang 45+2 14:30u Veld 2 Djurre
JO19 (A)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA JO19-1 (za) - Elinkwijk JO19-1 15:00u Veld 1 Nederpel, P.M.
JO17 (B)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA JO17-2 (za) - VVC JO17-1 12:30u Veld 2 Kooijman, H.
28-10-2017 RODA JO17-1 (za) - Barendrecht JO17-1 12:45u Veld 1 Dupuis, M.C.
JO15 (C)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA JO15-1 (za) - Voorschoten'97 JO15-1 10:45u Veld 1 Anderiessen, T.J
JO13 (D)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 DIOS JO13-1 - RODA JO13-1 12:30u Veld 2
28-10-2017 AGB JO13-1 - RODA JO13-2 12:30u Veld 2
28-10-2017 RODA JO13-4 - CTO 70 JO13-1 11:00u Veld 2
28-10-2017 RKDES JO13-2 - RODA JO13-5 09:30u Veld 1
28-10-2017 UNO vv JO13-4 - RODA JO13-6 08:30u n.b.
28-10-2017 RODA JO13-7 - DSOV JO13-2 09:00u Veld 1
28-10-2017 RODA JO13-8 - Argon JO13-5 10:45u Veld 5
28-10-2017 Buitenveldert JO13-8 - RODA JO13-9 08:30u Veld 3
JO12 (D)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 DCG JO12-1 - RODA JO12-1 09:30u Veld 1
JO11 (E)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 Bilt De JO11-1 - RODA JO11-1 09:30u Veld 1
28-10-2017 NFC JO11-1 - RODA JO11-2 11:00u Veld 3
28-10-2017 RKDES JO11-2 - RODA JO11-3 09:30u Veld 2
28-10-2017 RODA JO11-5 - Haarlem-Kennemerland JO11-3 10:45u Veld 4
28-10-2017 RODA JO11-7 - Argon JO11-5 09:00u Veld 4
28-10-2017 NFC JO11-3 - RODA JO11-8 09:30u Veld 3
28-10-2017 RODA JO11-6 - SCW JO11-2 09:00u n.b.
JO10 (E)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 Foresters de JO10-1 - RODA JO10-1 08:45u Veld 2
28-10-2017 RODA JO10-2 - Buitenveldert JO10-2 10:45u Veld 4
28-10-2017 RODA JO10-3 - Zeeburgia JO10-5 12:30u n.b.
28-10-2017 RODA JO10-4 - Nieuw Sloten sv JO10-1 09:00u Veld 4
28-10-2017 RODA JO10-5 - RKAVIC JO10-3 10:45u n.b.
28-10-2017 VVC JO10-7 - RODA JO10-6 08:30u n.b.
28-10-2017 HSV'69 JO10-1G - RODA JO10-7 11:00u Veld 4
JO9 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA JO9-1 - Pancratius JO9-1 10:45u Veld 3
28-10-2017 RODA JO9-2 - RKDES JO9-2 10:45u Veld 3
28-10-2017 EDO hfc JO9-2 - RODA JO9-3 09:30u Veld 1
28-10-2017 Abcoude JO9-3 - RODA JO9-4 09:30u Veld 4
28-10-2017 RODA JO9-5 - SDW JO9-2 10:45u Veld 3
28-10-2017 RODA JO9-6 - RKAVIC JO9-5 10:45u Veld 3
28-10-2017 RKAVIC JO9-6 - RODA JO9-7 09:00u Veld 1
28-10-2017 Amstelveen JO9-5 - RODA JO9-8 08:45u Veld 1
JO8 (F)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA JO8-1 - Hooglanderveen JO8-1 09:00u Veld 5
28-10-2017 RODA JO8-2 - Zeeburgia JO8-5 09:00u Veld 3
28-10-2017 AGB JO8-3 - RODA JO8-4 09:00u Veld 2
28-10-2017 RODA JO8-5 - DCG JO8-3 09:00u Veld 3
28-10-2017 TABA JO8-2 - RODA JO8-3 09:00u Veld 1
28-10-2017 RODA JO8-6 - SVIJ JO8-4 09:00u Veld 3
28-10-2017 DSOV JO8-5 - RODA JO8-7 08:30u Veld 2
28-10-2017 RKAVIC JO8-4 - RODA JO8-8 10:00u Veld 1
28-10-2017 RODA JO8-9 - Argon JO8-2 09:00u Veld 3
MO19 (MA)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 WBSV MO19-1 - RODA MO19-1 12:30u Veld 1
MO17 (MB)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA MO17-1 - Amstelveen MO17-1 12:30u Veld 3
28-10-2017 Buitenveldert MO17-3 - RODA MO17-2 08:30u Veld 3
MO15 (MC)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA MO15-1 - Overbos MO15-2 14:30u Veld 3
MO13 (MD)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 RODA MO13-1 - Abcoude MO13-1 14:30u Veld 5
28-10-2017 RODA MO13-2 - Argon MO13-1 12:30u Veld 4
MO11 (ME)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 FC Aalsmeer MO11-1 - RODA MO11-1 08:45u Veld 4
Vrouwen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 DZS VR1 - RODA Vrouwen 1 12:00u Veld 2
28-10-2017 Sporting Martinus VR1 - RODA Vrouwen 2 14:30u Veld 3
G-Voetbal
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
28-10-2017 CJVV G2 - RODA G1G 10:30u Veld 4
Zondag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
29-10-2017 RODA Zondag 1 - Alliance 22 1 14:00u Veld 1 Gertges, R.
29-10-2017 RODA Zondag 2 - Hillegom sv 2 11:00u Veld 1 Schans, E.W
29-10-2017 RODA Zondag 3 - ZAP 2 12:00u Veld 2 Sanou, R.J.
29-10-2017 RKDES 3 - RODA Zondag 4 12:00u Veld 4
29-10-2017 SDZ 5 - RODA Zondag 5 15:30u n.b.
29-10-2017 Kampong 10 - RODA Zondag 6 14:30u Veld 1
JO19 (A)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
29-10-2017 RODA JO19-3 - Swift JO19-2 14:30u Veld 5 Dirk Thijs
29-10-2017 RODA JO19-4 - Bloemendaal JO19-4 14:30u Veld 2 Erik Boerée
29-10-2017 RODA JO19-5 - WV-HEDW JO19-4 14:30u Veld 4 Marco Moleman
29-10-2017 Swift JO19-3 - RODA JO19-6 11:00u Veld 3
JO17 (B)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
29-10-2017 RODA JO17-1 (zo) - Nieuw West United SV JO17-1 10:00u Veld 2 Broodkoorn, A.N.J.
29-10-2017 RODA JO17-2 (zo) - Hoofddorp s.v. JO17-1 12:00u Veld 3 Ron Suijk
29-10-2017 Abcoude JO17-2 - RODA JO17-3 09:15u Veld 1
29-10-2017 Kon. HFC JO17-6 - RODA JO17-4 14:45u Veld 3
29-10-2017 RODA JO17-5 - Legmeervogels JO17-2 10:00u Veld 3 Jos v/d Horst
29-10-2017 Zwanenburg JO17-3 - RODA JO17-6 11:00u Veld 4
JO15 (C)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
29-10-2017 EDO hfc JO15-1 - RODA JO15-1 (zo) 10:00u Veld 1
29-10-2017 Legmeervogels JO15-1 - RODA JO15-2 10:00u Veld 2
29-10-2017 AFC JO15-3 - RODA JO15-3 09:00u Veld 3
29-10-2017 RODA JO15-4 - Meteoor JO15-2 10:00u Veld 4 Arie Stokkel
29-10-2017 Overbos JO15-1 - RODA JO15-5 14:30u n.b.
29-10-2017 RODA JO15-6 - SDZ JO15-6 10:00u Veld 5 Ryan v.d. Bogaard
Zoeken binnen de website
Vul hieronder uw zoekopdracht in.
Inschrijven voor de nieuwsbrief

Klik hier om u in te schrijven voor de nieuwsbrief.

 
 
 
 
Hier adverteren?