De laatste tweets

R.K.S.V. RODA '23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

Programma voor de periode van: 16 November tot en met 22 November

Hier onder is het volledige programma te zien voor deze week, per afdeling.

Klik hier voor het programma van volgende week.
Klik hier voor het programma over 2 weken.
Klik op de tijd voor meer informatie.
RODA 45+ (reeks)
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
16-11-2018 RODA 45+3 (reeks) - Hertha 45+2 20:00u Veld 3
16-11-2018 WV-HEDW 45+2 - RODA 45+3 (reeks) 20:30u Veld 3
16-11-2018 RODA 45+3 (reeks) - NFC 45+1 21:00u Veld 3
Zaterdag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA Zaterdag 1 - FC Amsterdam 1 14:30u Veld 1 Verkleij, S.
17-11-2018 RODA Zaterdag 2 - AFC 7 14:30u Veld 4 Dirk Thijs
17-11-2018 RODA Zaterdag 3 - Hertha 3 12:30u Veld 2
17-11-2018 Zwanenburg 2 - RODA Zaterdag 4 14:30u Veld 1
17-11-2018 Amstelveen 5 - RODA Zaterdag 5 14:30u Veld 4
Veteranen
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 SDW 35+1 - RODA 35+1 14:30u Veld 1
17-11-2018 Real Sranang 45+1 - RODA 45+1 12:00u Veld 1
17-11-2018 RODA 45+2 - Zandvoort 45+1 14:30u Veld 3
JO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 Cambuur L. JO19-1 - RODA JO19-1 (za) 15:00u Veld 4 Bakkali Yakhlef, F.
JO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 KFC JO17-1 - RODA JO17-1 (za) 12:15u Veld 1 Seymor, E.
17-11-2018 RKAVIC JO17-1 - RODA JO17-2 (za) 12:30u Veld 1 Fiqhi, N.
JO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 HBC JO15-1 - RODA JO15-1 (za) 13:00u Veld 1 Hageman, J.H.
JO14
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA JO14-1 (za) - Always Forward JO14-1 10:45u Veld 1 Ruben Suijk 2x ass. Barry Boskemper
JO13
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA JO13-1 - Buitenboys JO13-1 12:30u Veld 1 Barry Boskemper 2x
17-11-2018 RODA JO13-2 - Swift JO13-2 11:00u Veld 2 Jan Geert Grutter 2x
17-11-2018 Zuidoost United JO13-2 - RODA JO13-3 10:45u Veld 2
17-11-2018 RODA JO13-2007-1 - AFC 34 JO13-2007-1 09:00u Veld 1 Barry Boskemper 2x
17-11-2018 Vecht de JO13-2 - RODA JO13-4 13:00u Veld 1
JO12
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA JO12-1 - DIO JO12-1 10:30u Veld 6 Oscar v/d Helder 2x
17-11-2018 RODA JO12-2 - AFC JO12-1 12:30u Veld 4B Gili v/d Hoeven
17-11-2018 RODA JO12-3 - Sporting Martinus JO12-3 12:30u Veld 4A Stijn v/d Wielen 2x
17-11-2018 Buitenveldert JO12-4 - RODA JO12-4 10:00u Veld 3
17-11-2018 CSW JO12-1 - RODA JO12-5 10:15u Veld 3
17-11-2018 SDZ JO12-5 - RODA JO12-6 12:00u n.b.
JO11
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA JO11-1 - FC Den Helder JO11-1 09:00u Veld 6 Stijn v/d Wielen 2x
17-11-2018 RODA JO11-2 - AFC JO11-3 09:00u Veld 5A Jan Geert Grutter 2x
17-11-2018 RODA JO11-3 - Zandvoort JO11-1 09:00u Veld 4A Ruben Suijk 2x
17-11-2018 RODA JO11-4 - RKDES JO11-3 12:30u Veld 5A Kirill Shmatov 2x
17-11-2018 RODA JO11-5 - SDZ JO11-7M 09:00u Veld 4B Oscar v/d Helder 2x
17-11-2018 Hertha JO11-2 - RODA JO11-6 09:00u Veld 1
JO10
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA JO10-1 - SDZ JO10-1 11:30u Veld 3.1
17-11-2018 RODA JO10-2 - RCH JO10-1 11:30u Veld 3.2
17-11-2018 RKAVIC JO10-2 - RODA JO10-3 10:15u Veld 3
17-11-2018 RODA JO10-4 - KDO JO10-1 11:30u Veld 3.3
17-11-2018 RAP JO10-4 - RODA JO10-6 09:00u Veld 1
17-11-2018 Badhoevedorp JO10-2 - RODA JO10-7 09:45u Veld 1
17-11-2018 FC Aalsmeer JO10-6 - RODA JO10-8 08:45u Veld 2
JO9
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 CDW JO9-1 - RODA JO9-1 09:30u Veld 4
17-11-2018 RODA JO9-2 - UNO vv JO9-2 10:15u Veld 3.1
17-11-2018 RODA JO9-3 - Kadoelen sv JO9-1 10:15u Veld 3.2
17-11-2018 RODA JO9-4 - Sloterdijk JO9-1 10:15u Veld 3.3
17-11-2018 Dijk De JO9-8 - RODA JO9-5 09:00u Veld 4
17-11-2018 Amstelveen JO9-3 - RODA JO9-6 11:15u Veld 1
17-11-2018 RKAVIC JO9-3 - RODA JO9-7 09:00u Veld 3
17-11-2018 AGB JO9-3 - RODA JO9-8 09:30u Veld 1
JO8
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA JO8-1 - VVIJ JO8-1 09:00u Veld 3.2
17-11-2018 RODA JO8-2 - FC Aalsmeer JO8-2 09:00u Veld 3.3
17-11-2018 RODA JO8-3 - RKDES JO8-1 09:00u Veld 3.4
17-11-2018 Amstelveen JO8-3 - RODA JO8-4 10:00u Veld 3
17-11-2018 RODA JO8-6 - RKDES JO8-4 10:15u Veld 3.4
17-11-2018 Hercules Zaandam sc JO8-3 - RODA JO8-7 09:30u Veld 2
MO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA MO19-1 - WBSV MO19-1 14:30u Veld 2 Marcel van Bennekom
17-11-2018 RODA MO19-2 - Ouderkerk MO19-1 14:30u Veld 5 Wordt verschoven
17-11-2018 KDO MO19-1 - RODA MO19-3 14:00u Veld 1
MO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA MO17-1 - Nieuw Sloten sv MO17-1 10:30u Veld 4
MO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 SCW MO15-1 - RODA MO15-1 11:00u Veld 1
MO13
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA MO13-1 - IJFC MO13-1 10:30u Veld 5 Kirill Shmatov 2x
17-11-2018 Buitenveldert MO13-3 - RODA MO13-2 14:45u Veld 3
MO11
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA MO11-1 - Hoofddorp s.v. MO11-1 09:00u Veld 5B Wessel van Krugten
MO9
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA JO9-9M - AFC JO9-12M 09:00u Veld 3.1
G-Voetbal
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
17-11-2018 RODA G1G - Only Friends G4G 12:30u Veld 6 Martin Sijdzes
Zondag
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
18-11-2018 RODA Zondag 1 - Hooglanderveen 1 14:00u Veld 1 Mahabali, N.
18-11-2018 RODA Zondag 2 - Hooglanderveen 2 11:00u Veld 1 Hessler, A.
18-11-2018 WV-HEDW 6 - RODA Zondag 3 12:00u n.b.
JO19
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
18-11-2018 Purmersteijn JO19-2 - RODA JO19-1 (zo) 14:00u Veld 3 Lyesen, D.A
18-11-2018 EDO hfc JO19-1 - RODA JO19-2 12:00u Veld 1
18-11-2018 RODA JO19-4 - RKDES JO19-1 14:30u Veld 2 Marco Moleman
JO17
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
18-11-2018 Purmersteijn JO17-1 - RODA JO17-1 (zo) 11:45u Veld 3 Leeuwen, J.A. van
18-11-2018 Sloterdijk JO17-1 - RODA JO17-2 (zo) 14:00u Veld 2
18-11-2018 AFC IJburg JO16-1 - RODA JO17-3 12:00u Veld 1
18-11-2018 AFC JO17-7 - RODA JO17-4 15:15u Veld 5
18-11-2018 RODA JO17-5 - Kon. HFC JO17-7 10:00u Veld 2 Chris Schut
JO15
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
18-11-2018 RODA JO15-1 (zo) - Sporting Martinus Jo15-3 12:00u Veld 2 Jos vd Horst
18-11-2018 RKDES JO15-1 - RODA JO15-2 10:00u Veld 1
18-11-2018 RODA JO15-3 - Buitenboys JO15-2 10:00u Veld 4 Stijn vd Wielen
18-11-2018 Kon. HFC JO15-7 - RODA JO15-5 11:00u Veld 4
18-11-2018 RODA JO15-7 - Nieuw Sloten sv JO15-2 10:00u Veld 3 Nick v Winckelmann
JO14
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
18-11-2018 RODA JO14-1 (zo) - Buitenboys JO14-4 10:00u Veld 5 Ruben Suijk
Zaalvoetbal
Datum Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter
21-11-2018 RODA Zaal 1 - ABN Amro zvc 3 21:05u n.b.
Zoeken binnen de website
Vul hieronder uw zoekopdracht in.
Inschrijven voor de nieuwsbrief

Klik hier om u in te schrijven voor de nieuwsbrief.

 
 
 
 
Hier adverteren?