De laatste tweets

R.K.S.V. RODA´23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

RODA MO17-1

Seizoen 2016 - 2017

Evaline Bosch   
Bibi Bosman                              
Hanne Brouwer      
Anne-Britt Bruning    
Davina van Daal
Richelle Dijkman           
Arla van der Ende 
Jennifer Falkenstein
Lisa Hommel                 
Jet van Leeuwen
Sophie Mijnen
Rachel Mönnich              
Myrthe Spoelman
Kyra Trauschke              

Leiders / Trainers: Gerry van Leeuwen & Peter Trauschke

Aanvoerder: Arla van der Ende

Trainingstijden

dinsdag: 20.00 uur - 21.00 uur
aanwezig om 19.45 uur
veld 6B

donderdag: 18.45 uur - 20.00 uur
aanwezig om 18.30 uur
veld 6B

Voorjaarscompetitie 2017- Meisjes Onder 17 - Hoofdklasse C
BFC (Bussum)
Kadoelen (A'dam-Noord)
RODA '23
SDO (Bussum)
Waterwijk (Almere)
Zuidvogels (Huizen)

Wedstrijdsecretaris: Carla Witte, email: wedstrijdenvrouwen@roda23.nl
Contact met RODA '23 MB1: Mail of bel: nultwintig6451083

Sponsor
Skymark Properties

Toernooien
donderdag 25 mei 2017 t/m zondag 28 mei 2017: Girls Cup Rosmalen

 

 


 

 

Klik hier om naar de website van de KNVB te gaan.

Mededelingen

Uitslagen

03-09 FC Uitgeest MO17-1   -   RODA 23 MO17-1 (beker)               1 - 20 
10-09 RODA 23 MO17-1   -   Reiger Boys MO17-1                           1 - 3
17-09 Always Forward MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                     5 - 0
24-09 RODA 23 MO17-1   -   Kadoelen MO17-1                              2 - 3
01-10 RODA 23 MO17-1   -   De Blokkers MO17-1                           1 - 3
15-10 RODA 23 MO17-1   -   Overbos MO17-1                                1 - 0
22-10 RODA 23 MO17-1   -   FC Aalsmeer MO17-1 (beker)              8 - 1 
29-10 Purmerend MO17-1   -    RODA 23 MO17-1                           3 - 2
12-11 RODA 23 MO17-1   -    KFC MO17-1                                     1 - 5
19-11 Jong Holland MO17-1   -   RODA 23 MO17-1 (beker)             1 - 10
26-11 DSS MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                                       1 - 1
10-12 WSV 30 MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                                  1 - 1
07-01 ADO 20 MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                                  2 - 1
21-01 RODA 23 MO 17-1   -   BFC MO17-1                                      8 - 0
28-01 SDO MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                                       2 - 4
04-02 RODA 23 MO17-1   -   Zuidvogels MO17-1                             1 - 1   
04-03 BFC MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                                       3 - 2   
06-03 WV-HEDW MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                              3 - 5 
11-03 RODA 23 MO17-1   -   SDO MO17-1                                       2 - 1      
18-03 Zuidvogels MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                             1 - 2
25-02 Waterwijk MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                              2 - 2
01-04 RODA 23 MO17-1   -   Kadoelen MO17-1                               1 - 1
08-04 RODA 23 MO17-1   -   DESTO MO17-1                                   2 - 3
22-04 Kadoelen MO17-1   -   RODA 23 MO17-1                               3 - 2
13-05 RODA 23 MO17-1   -   Waterwijk MO17-1                             1 - 0

 

Laatste wedstrijd verslag

 
 
 
Bekijk alle evenementen >>
 
Datum Event
 
 
 
 
 
 
Bekijk gehele programma >>
Klik op de tijd voor meer informatie.
 
Datum Wedstrijd Tijd
 
 
 
 
Hier adverteren?