De laatste tweets

R.K.S.V. RODA '23

Noorddammerweg 48c
1187 ZT Amstelveen
020 - 6451835
E-mailadressen

Home

Lijn
Schema Kantinedienst en Ontvangstdienst

Wilt u ons ook komen helpen laat het ons dan weten.
Kantinedienst : KantineZaken@roda23.nl
Ontvangstdienst: maryschut@ziggo.nl

Het bestuur van RODA '23

    Kantine dienst Ontvangst dienst
      ZA : 08:00-13:00 | 13:00 - einde
Datum Tijd 08:30-13:00 | 13:00 - einde ZO : 08:30-13:00 | 13:00 - einde
 Zaterdag  Ochtend  team Corrie v Berkel  Marco Moleman
 26-mei  Middag  Zondag 4  Zondag 4
       
 Zondag  Ochtend  Ouders JO11-7/JO11-8  Willem Bouwman
 27-mei  Middag  45+2 Veteranen  45+2 Veteranen
       
 Zaterdag  Ochtend  Ouders JO17-2  Ouders JO17-2
 2-juni  Middag  nog in te vullen  
       
 Zondag  Ochtend  team Mirjam Melgers  
 3-juni  Middag  Ouders JO8-7/JO8-8  Ouders JO8-7/JO8-8


LET OP! bardienst & ontvangstdienst zijn aan elkaar gekoppeld!
Klik hier voor het complete Ontvangstschema 2017/2018.
Klik hier voor het complete Barschema 2017/2018.

Lijn

Competitie- oefenwedstrijden Zondag A-Selectie & Zaterdag 1
(C) = competitie (B) = beker (O) = oefenwedstrijd (N) = nacompetitie

Datum   Tijd Wedstrijd  
 Zondag  27 mei  14:00 uur  (C) RODA '23 Zondag 1  SDZ Zondag 1
     11:00 uur  (C) RODA '23 Zondag 2  Sporting '70 Zondag 2
         
 Zondag  3 juni    (N) RODA '23 Zondag 1  ovb nacompetitie
       nacompetitie  (N) RODA '23 Zondag 2
         
 Zaterdag  26 mei  14:30 uur  (C) RKAVIC Zaterdag 1  RODA '23 Zaterdag 1
Al 237 aanmeldingen MINI WK RODA'23

Beste ouders,

Er kan nog steeds aangemeld worden doe dit via de mail JeugdToernooi@roda23.nl

Meld hierbij zijn/haar naam, Team en Shirt maat.

De kinderen die aangemeld zijn:

JO8-1: Saif, Tom, Tim, Quinten, Sebastian, liam en Boris.

JO8-2: Yair, Giorghinio, Damon, Tobias, Kalle, Thomas, en Kevin.

JO8-3: Binq, Junior, Alexander, Julian, Pim, Olivier en Storm.

JO8-4: Kez, Quinn, Lucas, Bram en Walid.

JO8-5: Allemaal.

JO8-6: Bobby, Kian, Rylan en Manu.

JO8-7: Fedde, Dani, Julian, Hitochika.

JO8-8: Thijs, Sepp, Fedde, Thomas, Jim, Kai en Pelle.

JO8-9: Jeek, Sascha, Thomas en Julian.

JO9-1: Allemaal.

JO9-2: Allemaal.

JO9-3: Keano, Pepijn, Jorden, Lars, Daan, Tom en Indy.

JO9-4: Sven, Frenkie, Jochem, Sem en Pieter.

JO9-5: Karel, Alex, Roman, Wietze, Diego en Viggo.

JO9-6: Timo, Thomas, Boaz en Ties.

JO9-7: Micah, Levi, Jort, Sami, Nathan en Thijs.

JO9-8: Finn, Rafael, Mathias, Tijn, Floris en Jelte.

JO10-1: Xavier, Tycho, Storm, Alexander en Noah.

JO10-2: Bodi, Boaz, David, Timo en Benjamin.

JO10-3: Raoul, Gijs, Andy en Itay.

JO10-4: Thijn, Dylan, Joey, Henri. Jorn en Fons.

JO10-5: Sem, Stijn, Nicolas, Dustin, Quinten, Finn en Rei.

JO10-6: Finn, Lucas, Tim en Jens.

JO10-7: Jacob en Sem.

JO11-1: Mik, Daan, Joris, Alexander, Steijn, Cas Jaysean, Khan, Pablo en Mylan.

JO11-2: Daniel, Tom, Milo, Finn, Thijmen en Joth.

JO11-3: Joey, Jasper, Boyd en Sam.

JO11-4: Jesse, Wesley, Damian, Dante, Youri, Sven en Jayden.

JO11-5: Raphael, Youp, Tim en Ryan.

JO11-6: Shota, Milan, Tim, Jamie en Cassius.

JO11-7: Adonai, Finch en Vito.

JO11-8: Joshua, Richard, Driss en Daniel.

JO12-1: Jayden, Noah, Jordy en Yassine.

JO12-2: Mick, Nasreddine, Dean, Ruben en Mats.

JO12-3: Sachetan, Quint en Sergio.

JO13-1: Bas, lars, Daniël, Daan, Jasper, Paris, Sjoerd, Misha en Julian.

JO13-2: Vigo, Jamie, Senna, Nigel, Thomas, Silas, Beau, Bart en Jim.

JO13-3: Jeffrey, Noah-Max, Mats en Job.

JO13-5: Wessel, Ben en Max.

JO13-6: Stan, Kay, Jesse, Roel, Dave en Tomer.

JO13-7: Just B, Just K en Joep.

JO13-8: Reza

JO9-9M: Lisa en Tess.

MO11-1: Yara

MO13-1: Sanne en Catoo.

MO13-2: Lina, Ellen, Sanne, Rosa, Liron en Feline.

STAAT JE NAAM ER NIET BIJ MAAR WEL OPGEGEVEN MELD DIT DAN VIA  JeugdToernooi@roda.nl

Geplaatst op: 23 Mei 2018 om 13:06 uur | 0 reacties >>
Zoeken binnen de website
Vul hieronder uw zoekopdracht in.
 
 
 
 
 
 
 
Datum: 7 en 8 april, geen afkeuringen
 
Veld: Afgelast: Schaduw:
Veld 1: Nee Nee
Veld 2: Nee Nee
Veld 3: Nee Nee
Veld 3A: Nee Nee
Veld 3B: Nee Nee
Veld 4: Nee Nee
Veld 4A: Nee Nee
Veld 4B: Nee Nee
Veld 5: Nee Nee
Veld 5A: Nee Nee
Veld 5B: Nee Nee
Veld 6: Nee Nee
 
Algehele afgelasting: cat. A: Nee         cat. B: Nee
 
 
 
Bekijk gehele programma >>
Klik op de tijd voor meer informatie.
 
Datum Wedstrijd Tijd
23 mei RODA JO13-6 - Buitenveldert JO13-8 18:30u
23 mei RODA JO12-3 - AMVJ JO12-2 19:00u
23 mei Argon JO11-3 - RODA JO11-5 18:30u
23 mei Sporting Martinus JO9-7 - RODA JO9-4 17:00u
23 mei RODA JO8-7 - Sporting Martinus JO8-5 17:00u
Inschrijven voor de nieuwsbrief

Klik hier om u in te schrijven voor de nieuwsbrief.

 
 
 
 
Hier adverteren?